Panda Endpoint Protection نسل جدید برنامه های ضدبدافزار و کنترل امنیت شبکه، برای تأمین امنیت مؤثر در شبکه های سازمانی

دیگر برای تأمین امنیت شبکه نیازی به ارتقای زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری سازمان ندارید و لازم نیست به افزایش ظرفیت عملیاتی رایانه ها و سرورهای سازمانی خود فکر کنید!


endpoint header2

 

 

تنها کافیست که یکی از ساده ترین، سبک ترین و قدرتمندترین نرم افزارهای امنیت شبکه را بر روی سرورها و رایانه های سازمانی خود نصب کنید و راه نفوذ تهدیدهای کوبنده را از داخل و خارج شبکه ببندید

Panda Endpoint Protection ، بدون شک یک نرم افزار ایده آل برای حفاظت از سرورها،‌رایانه های تحت شبکه،‌سرورهای پست الکترونیک و نیز محیط های مجازی مورد استفاده شماست.

در نسخه جدید این نرم افزار شما علاوه بر پشتیبانی سیستم های عامل جدید شرکت مایکروسافت برای سرورها و رایانه های نهایی سازمان و نیز سیستم های عامل لینوکس میتوانید محیط های پرکاربرد مجازی مانند VMware ، Citrix ، Hyper-V و ... را هم تحت پوشش حفاظتی و مدیریتی خود قرار دهید.

Panda Endpoint Protection  نخستین روش های امنیت شبکه در جهان، بر مبنای فناوری پیشرفته ابر می باشد که مجهز به دو تکنولوژی قدرتمند Device Control و نیز فناوری Malware Freezer می باشد.این دو تکنولوژی پیشرفته به ترتیب برای کنترل انواع حافظه های جانبی و ارتباطات متصل به شبکه و نیز کاهش احتمال خطا در شناسایی ویروس ها و بدافزارهای جدید بکار می رود.